Promocija Omladinskog kluba u školama

09 sep 2014

Omladinski klub i opštinska Kancelarija za prevenciju bolesti zavisnosti i pitanja mladih, će sjutra sa početkom u 9.00 časova u OŠ Drago Milović i SMŠ Mladost održati prezentacije aktivnosti Omladinskog kluba. I ovim putem pozivamo mlade da se uključe u obrazovno-kreativne radionice u Omladinskom klubu Tivat. Radionice će voditi obučeni vršnjački edukatori/ke Kancelarije a realizuju se ponedeljkom, srijedom i petkom od 16:30-18h. Ponedeljak je predviđen za Kreativne radionice pod nazivom „Dođite da stvaramo umjetnost !“ Srijedom su Obrazovno-kreativna radionice Zdravi stilovi života, a petkom obrazovno-kreativne radionica-Prevencija vršnjačkog nasilja Svim ostalim danima su slobodne aktivnosti u klubu: Muzičke večeri četvrtkom , petkom filmoskop, subotom veče drustvenih igara, stoni tenis, pikado... Programi su besplatni a sve informacije možete dobiti u Omladinskom klubu (Baraka između Vrtića i Doma zdravlja) od 16.30 ili u Kancelariji za mlade od 07.00 čas.do 15.00 čas. Ili na facebook-u: Omladinski klub Tivat a tu možete naći i pristupnicu koju možete popuniti i on line.