Promocija serije “Boka pomorska” u Zbirci pomorskog nasljeđa

11 nov 2022

Dokumentarna serija „Boka pomorska“ koja se trenutno premijerno emituje na nacionalnom javnom servisu Radio-televiziji Crne Gore, biće tokom predstojećeg vikenda bliže predstavljena publici u Boki Kotorskoj. Pored Kotora i Herceg Novog, promocija serije u Tivtu biće održana u nedjelju 13. novembra u Zbirci pomorskog nasljeđa (Porto Montenegro) u 19 sati.

Ovom prilikom publika će moći da pretpremijerno pogleda i po jednu epizodu serije koja još nije prikazana na RTCG, a tematski je vezana za dotične gradove. U Tivtu će tako biti prikazana epizoda o kapetanu Iliji Damjanoviću (1868-1953), a na promociji će govoriti i članovi autorskog tima serije „Boka Pomorska“: autor koncepta, koscenarista i reditelj Rastko Šejić, scenarista i voditelj Siniša Luković, i izvršni producent, predsjednik opštine Tivat Željko Komnenović.

Više o projektu: https://www.rtcg.me/tv/Izdvajamo/384359/dokumentarna-tv-serija-boka-pomorska-nedjeljom-na-tvcg2.html

post slika