REKONSTRUKCIJA SALE CENTRA ZA KULTURU TIVAT

26 dec 2018

Druga faza rekonstrukcije sale Centra za kulturu Tivat, vrijedna 362.663,14 eura koja je počela ove sedmice, trebalo bi da bude završena u narednih 60 dana.
U tom periodu biće zamijenjen parket, stolice, urađena elektroinstalacija jake i slabe struje, te izvedeni radovi na protivpožarnoj zaštiti objekta, kao i demontaža postojeće i ugradnja nove termo-tehnike, odnosno hlađenja i grijanja prostora.

Izvođač, podgorička firma „Grand design“ u prvoj fazi rekonstrukcije sanirala je plafon, postavljanjem novih gipsanih ploča, te instaliranjem vodova za sistem klimatizacije sale. Velika sala je opremljena i sa dva nova nosača za rasvjetu. Prva faza rekonstrukcije koštala je 94.959 evra.

Nedavno je otvoren rekonstruisani objekat DTV “Partizan”, koji se koristi kao mala scena Centra za kulturu, multimedijalni prostor za muzičke, pozorišne i književne programe, kapaciteta 200 sjedišta. Za rekonstrukciju objekta Opština Tivat obezbijedila je ukupno nešto manje od pola miliona eura.

SLUŽBA PREDSJEDNIKA

post slika