SAJAM TURIZMA U BEOGRADU

25 feb 2015

Na 37. sajmu turizma u Beogradu koji je trajao od 19.02.-22.02.2015.g. učestvovalo je 1.100 izlagača iz 50 zemalja. Crna Gora predstavila je svoju ponudu na zjedničkom štandu u hali 1 gdje je svoj prostor za prezentaciju turističke ponude imala i Tutistička organizacija Tivta.
Na štandu Turističke organizacije Tivta, agencijama i posjetiocima sajma svoju ponudu predstavili su hotelijeri, putem kataloga privatnog smještaja predstavljena je ponuda u domaćinstvima ( sobe,apartmanii ) a potencijalni turisti informisani su i o vanpansionskoj ponudi koju Tivat nudi kako u sferi kulturnih i zabavnih programa, tako i aktivnih vidova turizma,te o ponudi na plažama duž tivatske rivijere. Procjena tivatskih turističkih radnika je da će sezona biti na nivou prošlogodišnje, kada su hotelski kapaciteti u pitanju, dok je u privatnom smještaju još rano za procjenu uspješnosti sezone. Na beogradskom sajmu turizma bili su prisutni i predstavnici preduzeća HTP”Mimoza”, „Hotels N group" a svoj poseban pult imao je hotel ”Regent”. Turističke izlete brodom „Vodena kočija“predstavilo je preduzeće Paris Kotor. Sajam turizma posjetila je Dubravka Nikčević, Savjetnica za turizam u Sekretarijatu za finansije i ekonomski razvoj.

post slika