Saopštenje za javnost povodom Svjetskog dana EE

03 mar 2015

Povodom Svjetskog dana energetske efikasnosti, 05. Marta 2015. godine, opština Tivat će pomenutog datuma vršiti besplatnu podjelu LED dioda za domaćinstvo građankama i građanima Tivta uz odgovarajući propagandni materijal o načinima na koji se sve mogu ostvariti uštede u domaćinstvu. Zbog najave lošeg vremena, umjesto na šetalištu PINE, LED diode i propagandni materijal će biti distribuirani u prizemlju opštine Tivat u periodu od 10:00-14:00h. Na štandu će biti prisutne i kolege iz NLB Montenegrobanke- Filijale Tivat koje će zainteresovane građane informisati o mogućnosti apliciranja za dobijane bezkamatnog kredita za termoizolaciju objekata i ugradnju fasadne bravarije, ali i o ostalim proizvodima i uslugama koje nudi ova banka u saradnji sa Opštinom. Pomenute LED diode i materijal distribuiraće se i u neposrednom kontaktu sa našim sugrađanima u svim djelovima Tivta imajući u vidu da će aktivisti Omladinskog kluba, kao i nezaposlena lica sa Biroa rada Tivat, obilaziti domaćinstva, informisati građane o mogućnostima ostvarivanja uštede u potrošnji električne energije u domaćinstvu, aktuelnim kreditnim ponudama koje su na raspolaganju, ali i djeliti pomenute diode .
Ova aktivnost se sprovodi u koordiniranoj akciji Energetskog menadžera i Tima za energetsku efikasnost, Zelenog tima, Omladinskog kluba ali i naših partnera Biroa rada Tivat i NLB Montenegrobanke-Filijale Tivat.

Brošura - dalje

Energetski menadžer
Petar Vujović