SASTANAK INTERNIH REVIZORA U OPŠTINI TIVAT

08 apr 2017

Udruženje unutrašnjih revizora u javnom sektoru Crne Gore posjetilo je Opštinu Tivat, gdje je juče (petak, 07, april) održan prvi u nizu zajedničkih sastanaka sa predstavnicima opštine Tivat i kolegama iz Službe za unutrašnju reviziju.

Sastanku su prisustvovali predstavnici Službe za reviziju Glavnog grada, opštine Herceg Novi, Bar, Ministarstva finansija, Skupštine Crne Gore, Fonda za zdravstveno osiguranje, Poreske uprave, Zavoda za zapošljavanje Crne Gore, Elektroprivrede Crne Gore.
Prisutne je na početku sastanka pozdravio potpresjednik opštine Dejan Maslovar. Na sastanku je razmatrano unaprijeđenje Sistema unutrašnjih finansijskih kontrola u javnom sektoru i razmijenjena su iskustva iz revizorske prakse.