SASTANAK KOMISIJE ZA RASPODJELU SREDSTAVA ZA NVO

06 jun 2017

Sjednica Komisije za raspodjelu sredstava za NVO Opštine Tivat zasjedala je juče (ponedjeljak, 05. jun) u novom, izmijenjenom sazivu, budući da je za četiri člana Komisije istekao mandat. Komisiju sačinjavaju mr Dubravka Nikčević kao predsjedavajuća Komisije, Biljana Krivokapić, Melita Ramljak – Ciko, Milica Krivokapić, Biljana Vlahović, Anuška Vlahović i Žarko Ostojić.
Novi članovi Komisije upoznati su sa pravilima i procedurama koji su im neophodni za rad. Članovima Komisije prezentovan je Zakon o izmjenama i dopunama zakona o nevladinim organizacijama, koji će se primjenjivati od 01. januara 2018. godine.
Na sjednici je izvršena raspodjela zaduženja za monitoring, odnosno praćenje projekata kojima su sredstva već odobrena.

post slika