Sastanak sa predstavnicima C.R.E.A.M. Montenegro PPP Alliance

30 maj 2013

U Opštini Tivat juče je održan sastanak sa predstavnicima C.R.E.A.M. Montenegro PPP Alliance,  prvog crnogorskog udruženja javno-privatnog partnerstva. Sastanku su prisustvovali direktor udruženja Darko Vlahović, EU Projekt coordinator Zoran Jelić i direktor Huber Kartographie Franz Huber.
U ime Opštine Tivat  sastanku su prisustvovali predsjednik Skupštine Opštine Tivat Ivan Novosel, savjetnik predsjednika Opštine Petar Vujović, u ime Direkcije za investicije  razvoj Slobo Gredo, kao i Zvonimir Dubravčić, Dubravka Koparan i Ivona Petrović.
    Gospodin Vlahović je predstavio  prednosti i mogućnosti  modela JPP-a koje implementira C.R.E.A.M. Montenegro PPP Alliance. Razmatrane su mogućnosti saradnje i eventualna  realizaciju konkretnih projekata od vitalne važnosti za Opštinu kroz ovaj model.
Najviše pažnje je posvećeno analiziranju  realizacije projekta izgradnje autobuske stanice u Tivtu.
    
KABINET PREDSJEDNIKA