SINOĆ ODIGRANA DJEČJA PREDSTAVA “PETAR PAN”

07 jun 2017

Dječja predstava “Petar Pan” odigrana je sinoć (utorak, 6. jun) u Centru za kulturu, pred brojnom publikom. Predstava je organizovana od strane Sekretarijata za mlade, sport i socijalna pitanja Opštine Tivat u saradnji sa Omladinskim klubom Tivat.

Za scenografiju je bio zadužen Zoran Kruta a za kostime Melita Ciko. Bez angažovanja mlađe glumačke grupe Omladinskog kluba Tivat, izvođenje predstave ne bi bilo moguće. U predstavi su igrali: Irena Milošević, Andrej Plavšić, Mina Fičer, Ana Ognjanović, Dimitrije Mladenović, Tijana Maleš, Matija Jovović, Bogdan Crnogorac, Ema Korać, Mina Đurđenović, Denisa Srdanović, Matej Vučković, Pavle Crnogorac, Dejan Roćen, Emilija Braunović, Ivana Živić i Luka Vukotić. Scenario je napisala i predstavu režirala Damira Murić.

 

image2

post slika