SJUTRA NOVOGODIŠNJI HUMANITARNI BAZAR „DAN OTVORENOG SRCA“

19 dec 2013

Peti  put zaredom organizuje se Humanitarni novogodišnji bazar koji će se održati sjutra (petak) na Trgu magnolija sa početkom u  12 časova.  Do danas ima prijavljenih 30 štandova gdje su svoj doprinos akciji dale  brojne   institucije , NVO, preduzetnici i građani koji na ovaj način pokazuju svoju humanost donirajući različite artikle.
Prikupljeni artikli će se prodavati  po nižim cijenama, na štandovima,  od strane organizatora bazara. Novac prikupljen na ovaj način biće doniran u humanitarne svrhe.
  Osim prodaje artikala,kolača i kuvanog vina, na bazaru će biti i Zabavni program tivatskih plesnih grupa i Klapa , uz muzičku pratnju DJ , slikavanje sa Deda mrazom, te usluge mjerenja krvnog priitiska, nivoa šećera u krvi,  prekrasnim Deda mrazicama , pravljenje origama za djecu, i crtanje na hamerima , pravljenje razglednica...
Neprodati artikli biće donirani Dječijem domu u Bijeloj.
Predmeti se mogu donijeti u hol opštine.
Pozivaju se svi građani da nam se pridruže

Svi zajedno možemo puno

post slika