SJUTRA NOVOGODIŠNJI HUMANITARNI BAZAR

26 dec 2012

„Dan otvorenog srca“

Četvrti put zaredom organizuje se Humanitarni novogodišnji bazar koji će se održati sjutra (četvratak) u zgradi Opštine sa početkom u 12 časova.  
Svoj doprinos ovoj akciji dale su brojne   institucije ,NVO,preduzetnici i građani koji na ovaj način pokazuju svoju humanost donirajući različite artikle.
Prikupljeni artikli će se prodavati  po nižim cijenama, na štandovima,  od strane organizatora bazara. Novac prikupljen na ovaj način biće doniran jednim dijelom za opremanje Hiruškog odjeljenja Bolnice Kotor a dijelom za osnivanje opštinske fondacije „Ruke podrške „ , naravno da će tradicionalno dio donacije biti uplaćen za izgradnju Dnevnog Centra za djecu sa posebnim potrebama.
  Osim prodaje artikala na bazaru će biti ponuđene i usluge mjerenja krvnog priitiska,nivoa šećera u krvi, slikavanje sa Deda mrazom i prekrasnim Deda mrazicama , pravljenje origama za djecu, i crtanje na hamerima ,pravljenje razglednica...
                         Neprodati artikli biće upotrijebljeni za humanitarne svrhe.
Predmeti se mogu donijeti u hol opštine. od 8 -15 časova ili  na dan održavanja bazara.
Pozivaju se svi građani da nam se pridruže

Svi zajedno možemo puno

post slika