SPORTSKI REKVIZITI ZA ŠKOLE U TIVTU

06 dec 2017

Opština Tivat donirala je juče (utorak, 05. decembar) sportske rekvizite vaspitno obrazovnim ustanovama u Tivtu. Ovim povodom predstavnici Sekretarijata za mlade, sport i socijalna pitanja uručili su rekvizite aktivima fizičkog vaspitanja u osnovnim školama ,,Branko Brinić“ i ,,Drago Milović“, kao i u Srednjoj mješovitoj školi ,,Mladost“.

Fudbalske, košarkaške, rukometne i odbojkaške lopte, strunjače, odskočna daska, odbojkaška mreža, vijače, loptice i reketi za stoni tenis dio su poklonjene opreme. Donacija za cilj ima unapređenje uslova za razvoj sporta u školama i promociju sportskih aktivnosti. Ova je aktivnost u skladu Strategijom za mlade 2017-2021 koju je donio pomenuti Sekretarijat.

Direktori i kolektivi školskih ustanova zahvalili su na donacijama i podršci koju imaju od strane lokalne uprave.

Sportski rekviziti3

Sportski rekviziti2

 

post slika