Susret mladih stvaralaca

19 mar 2008

Dječji savez Tivta, u saradnji sa Dječjim savezom Podgorice, priredio je u Tivtu šesti Susret mladih stvaralaca Crne Gore pod nazivom “Djeca imaju krila”. U toj svojevrsnoj smotri poetskih, glumačkih i muzičkih dostignuća najmlađih, učestvovali su učenici osnovnih škola “Drago Milović” iz Tivta, “Branko Brinić” iz Radovića, “Maksim Gorki” iz Podgorice, “Orjenski bataljon” iz Bijele, “Stefan Mitrov Ljubiša” iz Budve i “Savo Ilić” iz Kotora, zatim, tivatske Gimnazije “Mladost”, muzičkih ško1a iz Tivta, Kotora i Podgorice, te štićenici Zavoda za školovanje i profesionalnu rehabilitaciju invalidne djece i omladine iz Podgorice i kotorskog Zavoda za rehabilitaciju sluha i govora. Posebni gosti programa bili su glumica Dijana Dragojević i animator Žarko Stanišić, a priredba je odžrana pod pokroviteljstvom Opštine i Centra za kulturu Tivat.