Svjetski dan energetske efikasnosti

05 mar 2015

Svjetski dan energetske efikasnosti 05. Mart, Opština Tivat je obilježila besplatnom podjelom LED dioda za domaćinstva, LED lampi, propagandnog materijala, kao i mjerača potrošnje električne energije. Podjela građankama i građanima Tivta je vršena danas u prizemlju zgrade Opštine, a obezbijeđeno je 400 LED dioda, kao i preko 100 LED lampi koje je obezbjedila NLB Montenegrobanka. Pored članova energetskog i Zelenog tima, aktivista Omladinskog kluba, na štandu su bili prisutne i kolege iz NLB Montenegrobanke- Filijale Tivat koji su zainteresovane građane informisali o mogućnosti apliciranja za dobijane beskamatnog kredita za termoizolaciju objekata i ugradnju fasadne bravarije, ali i o ostalim proizvodima i uslugama koje nudi ova banka u saradnji sa Opštinom. Energetski menadžer Petar Vujović, direktorica filijale NLB Montenegrobanke Ivana Soldat i dr Goran Kovačević, član Tima za energetsku efikasnost, gostovali su i na talasima Radio Tivta, u programu posvećenom današnjem danu i energetskoj efikasnosti.
Obilježavanje Svjetskog dana energetske efikasnosti u koordiniranoj akciji sprovodi Energetski menadžer, Tim za energetsku efikasnost, Zeleni tim Opštine Tivat, Omladinski klub , partneri sa Biroa rada Tivat i NLB Montenegrobanke-Filijale Tivat.

SLUŽBA PREDSJEDNIKA

EE 005

post slika