Tivćani na likovnoj koloniji u Skoplju

16 sep 2015

Uz finansijsku i organizacionu podršku opštine Tivat dvije učenice osnovne škole koje su talentovane iz likovnog vaspitanja sa mentorom, na poziv dječjeg likovnog centra iz grada pobratima Tivtu – opštine Karpoš putuju kao učesnici IX likovne kolonije „Sveti Pantelejmon“ koja se održava u Skoplju.Učenice Viktorija Samardžić (O.Š. „Drago Milović“) i Aleksandra Krivaćević (O.Š.”Branko Brinić”) sa prof. likovnog Milicom Krivokapić (SMŠ”Mladost“) od 17.09 .- 20.09. 2015.g.boraviće u Skoplju.
Za vrijeme boravka osim prilike da pokažu svoj likovni talenat ,po programu domaćina, učesnici iz Tivta imaće zanimljiv program izleta, posjete kulturnim znamenitostima i prirodnim ljepotama .Pored Tivćana koloniji će se pridružiti i predstavnici ostalih gradova pobratima opštini Karpoš.

/sa prethodnih kolonija/

Saradnja izmedju bratskih opština Tivat i Karpoš i na ovaj način se proširuje a opština Tivat će nastojati da i u ostalim segmentima bude uspostavljena.

Sekretarijat za upravu i društvene djelatnosti opštine Tivat

post slika