AKCIJA „OČISTIMO SVIJET“

15 sep 2015

Opština Tivat – Sekretarijat za uređenje prostora i zaštitu životne sredine i Zeleni tim u okviru sprovođenja aktivnosti Lokalnog plana zaštite životne sredine, dana 15.09.2015. godine, organizovali su akciju čišćenja školskih dvorišta u Tivtu. U akciji su učestvovali učenici OŠ „Drago Milović“ sa nastavnicom Anđelom Ardelić,  i SMŠ „Mladost“ sa nastavnicom Zoranom Grubišić  i pedagogicom Snežanom Kršikapom.

Ovom akcijom Tivćani su se pridružili  akciji „Očistimo svijet“ koja na globalnom  nivou  traje dugi niz godina, sa ciljem edukacije o neophodnosti očuvanja prirode i životne sredine, njihove neprocjenjive vrijednosti i potrebe da ljudi širom svijeta djeluju kako bismo obezbijedili čistiju i zeleniju budućnost za sebe i buduće generacije. 

Sekretarijat za uređenje prostora i zaštitu životne sredine

Dodatna fotografija (Medium)

 

AKCIJA „OČISTIMO SVIJET“

 

Opština Tivat – Sekretarijat za uređenje prostora i zaštitu životne sredine i Zeleni tim u okviru sprovođenja aktivnosti Lokalnog plana zaštite životne sredine, dana 15.09.2015. godine, organizovali su akciju čišćenja školskih dvorišta u Tivtu.

U akciji su učestvovali učenici OŠ „Drago Milović“ sa nastavnicom Anđelom Ardelić i pedagogicom Snežanom Kršikapom, i SMŠ „Mladost“ sa nastavnicom Zoranom Grubišić.

Ovom akcijom Tivćani su se pridružili  akciji „Očistimo svijet“ koja na globalnom  nivou  traje dugi niz godina, sa ciljem edukacije o neophodnosti očuvanja prirode i životne sredine, njihove neprocjenjive vrijednosti i potrebe da ljudi širom svijeta djeluju kako bismo obezbijedili čistiju i zeleniju budućnost za sebe i buduće generacije.

 

Sekretarijat za uređenje prostora i zaštitu životne sredine

post slika