TIVĆANI OSVOJILI 3. I 4. MJESTO NA CITY GAMES FINALU U PODGORICI

08 jul 2016

Na sinoć (četvrtak, 07. jul) održanom crnogorskom finalu manifestacije City Games (nekada Jadranske igre) u Podgorici, timovi iz Tivta osvojili su 3 i 4 mjesto. Tim J.K Delfin osvojio je 3. mjesto sa ukupno 37 poena, dok se stepenicu niže, na 4. mjestu našao tim Galioti sa osvojenih 25 poena. Pobjednik crnogorskog finala je tim Casa iz Igala. Veliko međunarodno finale ove manifestacije održaće se u Biogradu na Moru u Hrvatskoj, ovoga puta bez predstavnika iz Tivta. Na ovogodišnjim igrama učestvuje 12 zemalja iz regiona i Evrope.Polufinale održano u Tivtu, u organizacionom smislu podržala je Opština Tivat, dok su sponzori bili Turistička organizacija Tivat i firma „Brand New Tivat“, uz medijsko pokroviteljstvo Radio Tivta.

post slika