TREĆI SAJAM SPORTA

25 sep 2018

Sekretarijat za mlade, sport i socijalna pitanja Opštine Tivat, u saradnji sa javnim obrazovnim ustanovima i sportskim organizacijama iz Tivta, organizuje treći “Sajam sporta”.

Sajam će se održati na platou između OŠ “Drago Milović” i SMŠ “Mladost”, u srijedu 26. septembra 2018. godine sa početkom u 12:00 časova, a u slučaju kiše, planirano je da se Sajam održi u sportskoj sali srednje škole.

Na sajmu će učestvovati oko 20 sportskih organizacija iz Tivta, koji će na ovoj manifestaciji predstaviti svoj rad i granu sporta kojom se bave.

Kao i prošle godine, ovo će biti idealna prilika za sve učenike i njihove roditelje da na jednom mjestu steknu uvid u ponudu sportskih organizacija iz Tivta, te da se odluče za sport koji im najviše odgovara i saznaju sve potrebne detalje vezane za taj sport.

post slika