Trgovinskom objektu kazna 2.000 eura zbog nepropisnog odlaganja otpada

17 mar 2023

Komunalna policija je, po prijavi DOO “Komunalno” Tivat da se u Zagrebačkoj ulici u naselju Seljanovo, na kontejnerskom mjestu vrši odlaganje komunalnog i drugog otpada van mjesta predviđenog za tu namjenu, izašla na lice mjesta i zatekla navedeno stanje. Takođe, u korpi namijenjenoj za odlaganje kartona zatekli su odložen građevinski materijal.

Tokom vršenja komunalnog nadzora, komunalna policija je utvrdila da je navedeni otpad odložen od strane zaposlenih u City marketu, u kom se obavljaju radovi renoviranja prodajnog objekta. Za navedeni prekršaj slijedi izricanje prekršajnih naloga u ukupnom iznosu od 2.000,00 eura.

Iz Sekretarijata za inspekcijski i komunalni nadzor Opštine Tivat i DOO “Komunalno” Tivat apeluju na odgovorna lica iz trgovinskih objekata da komunalni i drugi otpad odlažu na adekvatan način, u posude koje su za to namijenjene.

post slika

Galerija