Tribina o NATO integracijama

21 sep 2015

Slijedeći prethodna pozitivna iskustva u saradnji sa jedinicima lokalne samouprave, Ambasadom republike Slovačke u Crnoj Gori i Višegradskom grupom, u multimedijalnoj sali opštine Tivat, u srijedu, 23.09.2015. sa početkom u 17:00h, Komunikacioni tim savjeta za članstvo u NATO će organizovati 5. seriju tribina o evroatlantskim integracijama. Koncept javnih tribina predviđa učešće članova Vlade Crne Gore, opštine Tivat, gostiju iz Slovačke Republike, država Višegradske grupe ( osim Slovačke tu su još Češka, Mađarska i Poljska), ambasadora država članica NATO–a, NVO, pripadnika Vojske CG, istaknutih javnih ličnosti, privrednika i dr.
Ovim putem pozivamo sve zainteresovane građane da svojim prisustvom daju svoj doprinos tribini, u nadi da će ovaj događaj našim zajedničkim naporima dati uspješan doprinos boljem razumijevanju suštine procesa evroatlantskih integracija.

SLUŽBA PREDSJEDNIKA