URUČENE DIPLOME POLAZNICIMA KURSA ENGLESKOG JEZIKA

08 feb 2019

U prostorijama ZOPT-a (Centar za obrazovanje i trening) danas je upriličeno dodjeljivanje diploma polaznicima kursa engleskog jezika - nivo A2. Besplatan kurs engleskog jezika koji realizuje ZOPT uz podršku Opštine Tivat pohađalo je osam kandidata, nezaposlenih lica sa evidencije Biroa rada Tivat.

Obuka je počela 22.10.2018. godine, a završena 15. januara tekuće godine, nakon čega su polaznici uspješno položili provjeru znanja i stekli pravo na diplomu.

Polaznicima kursa obratili su se Stevan Račeta, u ime ZOPT-a. kao i profesorica engleskog jezika Ivana Staničić, koja je uručila diplome.

Prisutne je pozdravila sekretarka za kulturu i društvene djelatnosti, mr Dubravka Nikčević ističući uspješnu saradnju koja traje između Opštine Tivat i ZOPT-a, kao i namjeru Opštine da nastavi sa podrškom obrazovanja odraslih kroz ovaj i slične programe koji će im omogućiti još veći nivo  vještina shodno zahtijevima tržišta rada.

post slika