USPJEŠNO REALIZOVANA AKCIJA ČIŠĆENJA PODMORJA

18 apr 2019

Sekretarijat za planiranje prostora i održivi razvoj Opštine Tivat danas je, u saradnji sa Komunalnim preduzećem, Porto Montenegrom, Ronilačkim klubom “Neptun”, NVO “Arsenal Eko”, Institutom za biologiju mora, Turističkom organizacijom Tivat, SMŠ “Mladost”, OŠ “Drago Milović” i JPU “Bambi”, organizovao akciju čišćenja podmorja.

“Današnja akcija je bila usmjerena na uklanjanje otpada pod vodom na potezu od Jedriličarskog kluba “Delfin” do plaže Cacovo. Zahvaljujući roniocima, koji su bili raspoređeni na određenim pozicijama, podmorje pomenutog prostora danas je čisto. Njima se posebno zahvaljujem, što ne umanjuje i zahvalnost svima koji su, danas, svojim prisustvom umnogome doprinijeli da planiranu akciju uspješno realizujemo.” - navela je Tamara Furtula, sekretarka Sekretarijata za planiranje prostora i održivi razvoj Opštine Tivat

post slika