Zahvalnost partnerima na učešću u organizaciji Dana opštine Tivat

24 nov 2014

Dan Opštine Tivat 21. Novembar obilježen je na svečan i prazničan način. Tokom proslave, u našem gradu su boravile brojne delegacije pobratimskih gradova i poslovnih saradnika iz Srbije,Hrvatske, Bosne i Hercegovine i Makedonije. Njihov boravak je bio sjajna prilika da ih detaljno upoznamo sa potencijalima našeg grada, a veliki doprinos su dali naši poslovni saradnici, koji su svojim sponzorstvima omogućili da boravak delegacija realizujemo na najvišem nivou. Članovi delegacija boravili su u hotelima Regent i Pine, a tokom svog boravka, zahvaljući ljubaznošću domaćina, obišli su projekat Luštica Bay. Koristimo priliku da se još jednom zahvalimo svima koji su učestvovali u realizaciji Dana Opštine Tivat, a naročito partnerima, od kojih posebno ističemo kompaniju „Luštica Development“ i Hotel “Regent – Porto Montenegro“ koji su i ovog puta svojim društveno odgovornim ponašanjem, profesionalnošću i predusretljivošću na pravi način upotpunili našu proslavu. Sigurni smo da su svi naši gosti ponijeli sa sobom pozitivne utiske i dobru priču o našem gradu i njegovim potencijalima koju će širiti po povratku u svoje domovine.
Nadam se da ćemo i u narednom periodu nastaviti uspješnu saradnju sa našim investitorima i zajedno graditi pozitivan imidž Tivta.

KABINET PREDSJEDNIKA

post slika