ZELENI KONCEPT IGARA MALIH ZEMALJA

22 apr 2019

Opština Tivat, u saradnji sa Crnogorskim olimpijskim komitetom i Programom ujedinjenih nacija za razvoj, kao i preduzećem “Komunalno” d.o.o.-Tivat, danas je u Velikom gradskom parku organizovala akciju sadnje drveća. Ova aktivnost je organizovana u cilju obilježavanja 22. aprila Dana planete Zemlje, kao i promovisanja zelenog koncepta Igara malih zemalja Evrope “Crna Gora 2019”.

U akciji su učestvovale i Ekološka sekcija SMŠ “Mladost” i JPU “Bambi” iz Tivta. Prisutne je ispred UNDP-a pozdravio dr Saša Popović, ispred Crnogorskog olimpijskog komiteta Dejan Maslovar i Miro Petković, i ispred Opštine Tivat mr Darka Ognjanović. Zahvaljujemo svim učesnicima akcije, sa željom da se i drugi sportski događaji u Crnoj Gori organizuju u skladu sa principima održivog razvoja i daju doprinos borbi protiv klimatskih promjena.

post slika