13.10.2011 POKLONI ZA PRVAKE

13 okt 2011

I ove , kao i ranijih godina, opština Tivat obezbijedila je 182 prigodna poklona za đake prvake u osnovnim školama „ Drago Milović“ i“ Branko Brinić“.  ,  Pokloni sadrži i čestitku  Predsjednika opštine Miodraga Kankaraša , u kojoj je đacima prvacima čestitao početak jednog novog , veoma važnog perioda u njihovim životima  I poželio im  pune sreće i uspjeha  u daljem školovanju. Tim povodom Predsjednik opštin e  je  sa saradnicima  Glavnim administratorom I Sekretarom za budžet I finansije  posjetio škole” Drago Milović” i “Branko Brinić”.

U namjeri da sa svoje strane doprinese osavremenjavanju nastave i time   doprinese podizanju njenog kvaliteta , opština je na početku školske godine  prenijela  potrebna sredstva za nabavku interaktivnih  tabli i to osnovnoj školi „Drago Milović „ za dvije table, srednjoj školi „ Mladost“ za dvije  table i osnovnoj školi „ Branko Brinić „ za jednu tablu. Srednja škola je već nabavila table dok je nabavka istih u osnovnim školama u toku.

Tivat , 13.10.2011