ČAS JOGE NA SOLILIMA

10 apr 2017

Sekretarijat za zaštitu životne sredine i energetsku efikasnost opštine Tivat je ovog vikenda organizovao čas joge u jedinstvenom ambijentu prirodnog rezervata Solila. Navedenoj aktivnosti prisustvovali su pored predstavnika opštine Tivat i predstavnici Javnog Preduzeća Morsko Dobro, kao i nekoliko zaintreresovanih gradjana. Sunčan dan, cvrkut ptica i osvježavajući povjetarac nošen tragovima soli, bili su dodatni motivacioni zamah sa uspješnu organizaciju predmetnog dogadjaja, koji je još jednom pokazao da spoj prirodnog okruženja sa  zdravim stilom života daje izuzetne rezultate. Koristimo ovu priliku da zahvalimo svima koji su prisustvovali navedenoj aktivnosti, a posebno profesionalnoj instruktorki Dragani Mladenović na  nesebičnoj podršci i saradnji.

post slika