Dodijeljena „Zelena nagrada“

27 dec 2019

Zeleni tim Opštine Tivat uručio je danas „Zelenu nagradu“ za 2019. godinu. Nagrada je dodijeljena  Zelenoj patroli JPU „Bambi“ za poseban doprinos u očuvanju životne sredine. Ovogodišnja zelena nagrada su stabla masline, koja su uručena i zasađena dvorištu vrtića i u dvorištu škole OŠ „Drago Milović“, s obzirom na to da su djeca koijima je nagrada dodijeljena sada učenici prvog razreda ove škole.

„Dva stabla masline koja su danas zasađena krasiće zajedno sa ostalim biljkama prostor koji koriste djeca. Zeleni tim Opštine Tivat teži očuvanju životne sredine, a djeca su dala veliki doprinos učešćem u brojnim aktivnostima u protekloj godini. Raduje me što od najranijeg djetinjstva prepoznaju vrijednosti prirode, i ovom prilikom djeci se posebno zahvaljujem, sa željom da i dalje čuvaju i vole sredinu u kojoj žive“ - istakla je Tamara Furtula, sekretarka Sekretarijata za planiranje prostora i održivi razvoj i Predsjednica Zelenog tima.

post slika

Galerija