Javna rasprava o nacrtu Lokalnog akcionog plana za mlade za 2024. godinu

22 jan 2024

Javna rasprava o nacrtu Lokalnog akcionog za mlade za 2024. godinu (u daljem tekstu LAP) će trajati 15 dana i održaće se u periodu 22.01-05.02.2024. godine.

Javna rasprava biće održana po sledećem planu:

1. Organ lokalne uprave, zadužen za sprovođenje Javne rasprave je Sekretarijat za društvene djelatnosti Opštine Tivat.
  2. Nacrt LAP-a će se:
  • - Objaviti na veb-sajtu Opštine Tivat: opstinativat.me;
  • - Na oglasnoj tabli unutar poslovnih prostorija Opštine;
  • - Učiniti dostupnim svim zainteresovanim građanima u Kancelariji Sekretarijata za društvene djelatnosti.
  1. Pozivaju se građani, mjesne zajednice, privredna društva, nevladine organizacije, organi lokalne uprave, javne službe i svi zainteresovani subjekti da uzmu učešće u Javnoj raspravi i izvrše uvid u nacrt LAP-a.
  2. Centralna javna rasprava će se održati u četvrtak 01.02.2024. godine sa početkom u 18.00 časova u multimedijalnoj sali Opštine Tivat.
  3. Primjedbe, predlozi i sugestije se mogu dostaviti:
  • - u elektronskoj formi na e-mail: drustvenedjelatnosti@opstinativat.me;
  • - u pisanoj formi neposredno na pisarnici Opštine;
  • - putem pošte na adresu: Opština Tivat, Sekretarijat za društvene djelatnosti, Trg Magnolija br. 1.
  1. Sekretarijat za društvene djelatnosti razmotriće primjedbe, predloge i sugestije učesnika u Javnoj raspravi, nakon čega će sačiniti izvještaj o istom.

Lokalni akcioni plan za mlade za 2024. godinu - detaljnije