Kampanja pod nazivom „ZAŠTITI LJUBAV“ povodom obilježavanja Svjetskog dana borbe protiv AIDS

30 nov 2010

Opštinska Kancelarija za prevenciju narkomanije planira u srijedu,1 secembra, kampanju pod nazivom „ZAŠTITI LJUBAV“ povodom obilježavanja Svjetskog dana borbe protiv AIDS .

Planirali smo postaviti 4 (četiri ) štanda sa brošurama i propagandnim materijalom koje bi djelili učenici osnovne i srednje škole.Iz osnovne škole „Drago Milović“ učestvovat će 12 djece a iz Srednje škole „Mladost“ njih 15.

Nakon dijeljenja propagandnog materijala u Sali opštine biće prezentacija „Zaštiti ljubav“ koju će izvodti Darka Ognjanović kao i vršnjački edukatori iz Srednje škole.

Kampanja „ZAŠTITI  LJUBAV“ ima sledeći program:

10:00 h-13:00 h  rad na štandovima ( hol Opštine ,Trg magnolija , prostor između škola, PINE)

13:00h-14:00 h Prezentacija predavanja „Zaštiti ljubav„ ( soc.Darka Ognjanović i vršnjački edukatori) Sala Opštine Tivat