Koncert »PREVENCIJA – TI VAT«

24 maj 2011

Opštinska kancelarija za prevenciju narkomanije i pitanja mladih

organizovala je u petak veče  sa  NVO KOMPAS  promociju aktivnosti 

i   koncert pod nazivom  »PREVENCIJA – TI VAT«

Povod je obilježavanje   godinu dana   rada opštinske Kancelarije za prevenciju narkomanije . Učenici Osnovne škole Drago Milović i Branko Brinić kao i učenici Srednje škole Mladost  su od 18.00 časova na promotivnim štandovima dijelili materijal i brošure koje je tokom godine Kancelarija napravila a od 20.00 časova akustični duet sa Romeom Lukšićem i Nebojšom Ćulafićem zabavljao je mlade koji su pristizali na Trg magnolija u grupama.

Nakon njih nastupio je bend Atentator,mlada grupa  srednjoškolaca koja je prvi put nastupila na Trgu magnolije u sastavu:Valdimir Usanović, Burzić Adis, Janežić Stefan, Petrović Željko i Benić Igor.Program su vodile Jelena Zečević i Sanja Lalović mlade vršnjačke edukatorke a u ime opštinske kancelarije za prevenciju narkomanije i u ime organizatora okupljene i izvođače je pozdravila Darka Ognjanović,kordinator Kancelarije za prevenciju narkomanije i pitanja mladih.        

post slika