Likovni konkurs za učenike “Budućnost kakvu želim”

04 apr 2013

Opština Tivat i NVO “Expeditio” raspisali su likovni konkurs “Budućnost kakvu želim”. Poziv je upućen đacima osnovnih i srednje škole, a pravo učešća na konkursu imaju učenici 8-9. razreda osnovnih škola i 1-2. razreda srednje škole. Konkurs se sprovodi i u Opštinama Kotor i Herceg Novi.
Nakon konkursa, izabrani radovi biće preslikani u vidu murala  na manje-atraktivne zidne površine javnih prostora na teritoriji Boke Kotorske. U procesu oslikavanja murala učestvovaće mladi čiji radovi budu izabrani na konkursu, a radionice izrade murala biće održane tokom ljetnjeg raspusta i početkom jeseni tekuće godine. Rok za predaju radova  je petak 26. april.
Aktivnost “Budućnost kakvu želim “ je dio kalendara aktivnosti Mjeseca Planete Zemlje 2013. godine.

post slika