OBILJEŽAVANJE 5. MARTA – SVJETSKOG DANA ENERGETSKE EFIKASNOSTI

25 feb 2016

„ZOPT“ - Centar za obrazovanje i trening u saradnji i pod pokroviteljstvom Opštine Tivat započeo je juče dvonedeljne radionice na temu energetske efikasnosti. Radionice koje se organizuju u susret obilježavanja 5.Marta - Svjetskog dana energetske efikasnosti namjenjene su završnim razredima osnovne škole u cilju unapređenja energetske efikasnosti i podizanja nivoa svijesti djece školskog uzrasta. Predviđeno je čitav niz edukativnih i kreativnih radionica (ukupno 7 )  kao i završna manifestacija - besplatna podjela izrađenih suvenira na temu energetske efikasnosti kao i novih štednih i LED sijalica građanima Tivta. Ova aktivnost predviđena je trogodišnjim Programom unapređenja energetske efikasnosti uz podršku Energetskog menadžera, Tima za energetsku efikasnost i Zelenog tima opštine Tivat.

Petar Vujović
ENERGETSKI MENADŽER
 
post slika