OPŠTINA TIVAT PRIDRUŽUJE SE AKCIJI „SAT ZA PLANETU“

22 mar 2018

Opština Tivat i ove godine pridružiće se globalnoj akciji „Sat za Planetu“, koju u Crnoj Gori organizuje NVO Green Home u saradnji sa Svjetskim fondom za zaštitu prirode, gašenjem javne rasvjete u dijelu Ulice II dalmatinske i gašenjem svjetla u zgradi Opštine Tivat. U subotu, 24. marta 2018. godine u 20:30 časova, gradovi širom svijeta će učestvovati u akciji gašenjem svijetla na 60 minuta i time još jednom poslati snažnu poruku u cilju ublažavanja klimatskih promjena, ali i skrenuti pažnju na posljedice prekomjerne potrošnje ograničenih prirodnih resursa.

Ovom prilikom pozivamo građane Tivta da se pridruže akciji gašenjem svijetla u svojim domovima, u subotu 24. marta u periodu od 20:30 - 21:30 časova i na taj način preduzmu jednu pozitivnu akciju za Planetu.