Postavljeni bilbordi “Mi stvaramo lidere”

25 jun 2020

U okviru akcije “Mi stvaramo lidere”, u dvorištu JU Srednje mješovite škole /SMŠ/ “Mladost” u Tivtu postavljen je bilbord sa fotografijom uspješnih tivatskih srednjoškolaca, koji su u određenim oblastima ostvarili izuzetne rezultate i nosioci su najprestižnijeg državnog priznanja, diplome “Luča”, za 2019/2020 godinu.

Akciju sprovodi, četvrtu godinu za redom, Sekretarijat za mlade, sport i socijalna pitanja Opštine Tivat u saradnji sa SMŠ ,,Mladost”, sa ciljem promovisanja uspješnih mladih ljudi iz Tivta.

Ove godine na drugoj strani bilborda postavljena je fotografija Volontera Crvenog krsta koji  svojim  zalaganjem pomažu najugroženijima.

Namjera je, između ostalog, da se istaknu i promovišu dostignuća mladih u različitim oblastima: obrazovanju, sportu, kulturi, te ova aktivnost Sekretarijata predstavlja dio opštinske strategije za mlade 2019-2021.

post slika

Galerija