PREDSJEDNICA OPŠTINE PRISUSTVOVALA OTVARANJU NOVE KANCELARIJE LOVAČKOG UDRUŽENJA TIVAT

29 dec 2016

Predsjednica opštine Tivat Snežana Matijević obišla je danas u pratnji potpredsjednika Ilije Janovića i Dejana Maslovara i najbližih saradnika nove prostorije Lovačkog udruženja Tivat. Malom zakuskom za prisutne, Lovačko udruženje je zvanično obilježilo otvaranje novih prostorija u ulici Luke Tomanovića 3. Predsjednica opštine je tivatskim lovcima poželjela srećne praznike i mnogo uspjeha u daljem radu.
„Zahvaljujem se u ime svih lovaca, što ste izdvojili vrijeme da nas posjetite i što ste nam omogućili da djelujemo. Tivat baštini jako dugu i dobru tradiciju lovstva, a za 3 godine tivatski lovci će slaviti 100 godina postojanja lovstva u Tivtu. U današnje vrijeme lovstvo nije popularno no naša je obaveza raditi na očuvanju ove duge tradicije“, rekao je ovom prilikom predsjednik udruženja Krsto Krstović.

post slika