Privremena obustava saobraćaja u ulicama Đačka, Luke Tomanovića, II Dalmatinske i 21. Novembra

07 jun 2023

Sekretarijat za privredu obavještava javnost da će na osnovu Rješenja br. 10-341/23-UPI-464/1 od 25.05.2023. godine, doći do privremene obustave saobraćaja u ulicama: Đačka (od JPU "Bambi" do raskrsnice sa ulicom Luke Tomanovića), Luke Tomanovića (od raskrsnice sa Đačkom ulicom do kružnog toka na magistralnom putu), II Dalmatinske (od kružnog toka na magistralnom putu do raskrsnice sa ulicom 21. Novembra) 21. Novembra (od raskrsnice sa ulicom II Dalmatinske do šetališta Maršala Tita - Riva Pine) zbog održavanja Maškarane bubijade - parade VW oldtajmera, Međunarodne karnevalske povorke i Dječije karnevalske povorke organizovane od strane NVU "Maškarada" Tivat.

Privremena obustava saobraćaja će trajati 10.06.2023. godine od 18.30 do 22 sata, kao i 11.06.2023. godine od 18 do 21 sat.

Za vrijeme privremene obustave saobraćaja biće omogućen prolaz vozilima za hitne intervencije u slučaju potrebe.

Mole se građani da uklone vozila sa uličnih parkinga u ovim ulicama u navedenom vremenskom intervalu.

Građanima se unaprijed zahvaljujemo na razumijevanju i želimo lijep provod.

post slika