SA AKCIJE ČIŠĆENJA PJEŠAČKE STAZE U GORNJOJ LASTVI

12 dec 2016

Proteklog vikenda Kulturno zavičajno udruženje Napredak Gornja Lastva i Zeleni tim Opštine Tivat organizovali su volontersku akciju čišćenja pješačke staze u Gornjoj Lastvi povodom obilježavanja Međunarodnog dana volontera. U akciji je učestvovalo 15 volontera.

Staza je čišćena u širini trase nekadašnjeg puta (oko 2 m). Nakon završetka akcije učesnici su se okupili kod Doma kulture „Ilija Marković“, gdje su se osvježili i odmorili.

Volonterski dan je organizovan u okviru projekta Doprinos razvoju snažnijeg civilnog društva u Boki Kotorskoj (StroNGO), koji je odobren kroz program Evropske unije IPA 2014 Civil Society Facility Montenegro, a KZU Napredak je jedan od partnera na ovom projektu. Zeleni tim Opštine Tivat zahvaljuje svim učesnicima akcije i nada se što većem odzivu u akcijama koje slijede.

 

DSC00904

DSC00901

post slika